Menu
Sepetim
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

El Terminali

El TERMİNALİ NEDİR?

El Terminali el bilgisayarına verilen addır. Kullanım amacı bilgi transferidir. Elle girilen bilgileri farklı kullanıcılardan gelen bilgileri tek merkezde toplayıp ürünleri, depolanması, sayımı ve kontrolü hakkında bilgi üreten bilgisayaralardır.

 

El Terminali el ile kullanılacak kadar küçük ve donanımlıdır. Verileri lazere okuyucun ile RFİD sistemlerinde radyo dalgalarını alabilen bir anten sistemi sayesinde yapmaktadır. Ürün özelliği ve fiyatları veri ulaştırma mesafesine göre değişkenlik göstermektedir.

 

EL Terminalleri model ve performans açısından piyasada çok fazla model bulunmakta, Firmalarda kendi ihtiyacı olan el terminallerine ulaşamamaktadır.

Basit, orta ve profesyonel yani endüstriyel ürünler bulunmaktadır. Ürünlere göre fiyatları da paralellik göstermektedir. Endüstriyel el terminali seçen firmanın performans ölçümü açısından kapasite kullanımı yoksa firma için ölü yatırım olacaktır.


Kullanılan ürün için maksimum fayda ve fiyat avantajı yaratmak için kolay kullanımı olan, sistem garantili, çalışacağı ortama uyum sağlayabilen, sisteme uyumlu cihazlar tercih edilmelidir.

 

El terminaline neden kullanılmalı, hangi departman da ihtiyaç olduğu ve hangi firmadan destek alınacağı profesyonel kişilerle çalışılmalı ve doğru yazılım tercih edilmelidir.

 

EL Terminalinin kullanım alanları belirlenmeli önce; 

Eğer ürünü depo veya mağazada kullanacaksınız internet bağlantısı olan Kabzalı El Terminali tercih edebilirsiniz.

Fabrika bahçesi vb. veya geniş alanlarda kullanacaksanız 3G’li El Terminali veya Wlan’lı  Kabzasız El Terminali seçebilirsiniz.

EL Terminali için Sektörlere Bakalım;
Eğer gıda sektörü,ilaç sektörü , kozmetik sektörü vb. Gibi sektörlerde barkodlu ürün okutacaksanız 2D ‘li okuyucu tercih edebilirsiniz.

Hangi Marka el terminali almalıyım ?
Zebra, Motorola, Datalogic, Honeywell, CMT, Sewoo, M3, Bitatek, Cipherlap, Bluebird, gibi markaları tercih edebilirsiniz.

Ürünlerin Garantisi ,Türkiyede ofisi veya distribütör garantisi var mı derseniz, ürünü aldığınız firma burada önemlilik arz ediyor. Satın alacağınız firmanın teknik servis ve desteği size ne kadar yardımcı olacak , El Terminali konusunda ne kadar uzman konu detayları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.


Ürün Kodu: q3
● Windows Ce.Net 6.0 işletim sistemi● Intel 806 Mhz işlemci● 256 MB RAM, 256 MB ROM● 3,5 İnç (320X240 piksel) renkli dokunmatik ekran● Wifi ve Bluetooth özelliği● 1D lazer barkod okuyucu● IP65 standardında● 1,8 metreden düşmeye dayanıklı● Ücretsiz Veri Toplama Programı Siste..
5.044,31TL
Vergiler Hariç:5.044,31TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 87 (8 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .